Texas Instruments
Prodotto No:
DP83867CSRGZR
Produttore:
Pacchetto:
48-VQFN (7x7)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC ETHERNET PHY 48VQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.3555
$6.3555
10
$5.73705
$57.3705
25
$5.47048
$136.762
100
$4.750095
$475.0095
250
$4.536592
$1134.148
500
$4.136319
$2068.1595
1000
$3.60259
$3602.59
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 157mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-VQFN (7x7) |
| Standards | 10/100/1000 Base-TX PHY |
| Series | - |
| Function | Physical Layer Controller |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.1V, 2.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Ethernet |
| Interface | Serial |
| Base Product Number | DP83867 |