Texas Instruments
Prodotto No:
DP8573AV/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
28-PLCC (11.51x11.51)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28PLCC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.7955
$20.7955
10
$19.18335
$191.8335
25
$18.32094
$458.0235
100
$16.38123
$1638.123
250
$15.626816
$3906.704
500
$14.872402
$7436.201
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Series | - |
| Type | Clock/Calendar |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Current - Timekeeping (Max) | 1µA @ 5V |
| Features | Alarm, Leap Year |
| Time Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Package | Tube |
| Interface | Parallel |
| Voltage - Supply, Battery | 2.2V ~ 5.1V |
| Base Product Number | DP8573 |