Texas Instruments
Prodotto No:
DPA02257RGBR
Produttore:
Pacchetto:
20-VQFN (3.5x4)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CONV DDR 1OUT 20VQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VQFN (3.5x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | D-CAP+™ |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 2V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1V ~ 6V |
| Base Product Number | DPA02257 |