Talema Group LLC
Prodotto No:
DPO-3.0-47
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 47UH 3A 212 MOHM TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.071
$2.071
10
$1.9152
$19.152
25
$1.7556
$43.89
40
$1.500288
$60.01152
80
$1.340688
$107.25504
230
$1.14913
$264.2999
440
$1.08529
$477.5276
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.787" Dia x 0.315" W (20.00mm x 8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 212mOhm Max |
| Inductance | 47 µH |
| Series | DP |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Talema Group LLC |
| Package | Tray |
| Material - Core | - |