Talema Group LLC
Prodotto No:
DPO-5.0-100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.591
$3.591
10
$3.3174
$33.174
25
$3.04076
$76.019
50
$2.59863
$129.9315
100
$2.32218
$232.218
250
$1.99044
$497.61
450
$1.87986
$845.937
950
$1.71399
$1628.2905
2400
$1.6587
$3980.88
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 10 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia x 0.512" W (30.00mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 59mOhm Max |
| Inductance | 100 µH |
| Series | DP |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Talema Group LLC |
| Package | Tray |
| Material - Core | - |