TDK Corporation
Prodotto No:
DPX105950DT-6012A2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE/5GHZ
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.247
$0.247
10
$0.23275
$2.3275
25
$0.22496
$5.624
50
$0.21755
$10.8775
100
$0.20634
$20.634
250
$0.172558
$43.1395
500
$0.133931
$66.9655
1000
$0.127556
$127.556
5000
$0.112546
$562.73
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | - |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 32.00dB / 41.00dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 10.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 23.00dB / 29.00dB |
| Product Status | Active |