TDK Corporation
Prodotto No:
DPX162170DT-8039A2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF DIPLEXER 0603
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 698MHz ~ 1.755GHz / 2.11GHz ~ 2.17GHz |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 13.00dB / 18.90dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 10.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 13.00dB / 19.00dB |
| Product Status | Obsolete |