TDK Corporation
Prodotto No:
DPX205850DT-4054B1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MULTILAYER DIPLEXER FOR 800 - 21
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.4731
$4.731
25
$0.38608
$9.652
50
$0.34656
$17.328
100
$0.315115
$31.5115
250
$0.299326
$74.8315
500
$0.267843
$133.9215
1000
$0.252082
$252.082
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 800MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 12.00dB / 24.00dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 10.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 10.00dB / 36.00dB |
| Product Status | Active |