TDK Corporation
Prodotto No:
DPX209504DT-4183A1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DIPLEXER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 3.168GHz ~ 4.752GHz / 6.336GHz ~ 9.504GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Mfr | TDK Corporation |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 16.00dB / 20.00dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 18.00dB / 20.00dB |
| Product Status | Not For New Designs |