TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
DRP960C-3
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
24V@45A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| DC Voltage - Input (Max) | 820V |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 45A |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC |
| DC Voltage - Input (Min) | 450V |
| Efficiency | - |
| Mfr | TDK-Lambda Americas Inc |
| Features | Adjustable Output, PFC, Universal Input |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Input Type | AC |
| Applications | Industrial, ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 24 ~ 28V |
| Size / Dimension | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | DRP (120-480W) |
| Power (Watts) | 288W |
| Standard Number | 60950-1; UL 508 |
| Package | Bulk |