Texas Instruments
Prodotto No:
DRV2901DDVR
Produttore:
Pacchetto:
44-HTSSOP
Batch:
-
Descrizione:
SINGLE-CHANNEL PWM-INPUT PIEZO T
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Series | - |
| Applications | Piezo-Electric Actuator Controller |
| Package / Case | 44-PowerTSSOP (0.244", 6.20mm Width) |
| Voltage - Supply | 12V ~ 48V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 10mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-HTSSOP |