Texas Instruments
Prodotto No:
DRV425RTJT
Produttore:
Pacchetto:
20-QFN (4x4)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SENSOR FLUXGATE ANALOG 20QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Current - Output (Max) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Technology | Fluxgate |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Bandwidth | 47kHz, 32kHz |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | ±2mT |
| Axis | Single |
| Resolution | - |
| Base Product Number | DRV425 |