Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5011ADLPG
Produttore:
Pacchetto:
TO-92-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MAGNETIC SWITCH LATCH TO92-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.1875
$1.1875
10
$0.89205
$8.9205
25
$0.71402
$17.8505
100
$0.65436
$65.436
500
$0.550278
$275.139
1000
$0.490789
$490.789
5000
$0.446168
$2230.84
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 135°C (TA) |
| Test Condition | -40°C ~ 135°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Supply (Max) | 3mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Current - Output (Max) | 30mA |
| Series | - |
| Function | Latch |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Bulk |
| Sensing Range | ±3.8mT Trip, ±0.6mT Release |
| Base Product Number | DRV5011 |