Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5012AEDMRT
Produttore:
Pacchetto:
4-X2SON (1.1x1.4)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MAGNETIC SWITCH LATCH 4X2SON
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.273
$1.273
10
$0.9557
$9.557
25
$0.76456
$19.114
100
$0.700815
$70.0815
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Test Condition | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Supply (Max) | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-X2SON (1.1x1.4) |
| Current - Output (Max) | 5mA |
| Series | - |
| Function | Latch |
| Package / Case | 4-XFDFN Exposed Pad |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 3.3mT Trip, -3.3mT Release |
| Base Product Number | DRV5012 |