Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5013ADEDBZJQ1
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MAGNETIC SWITCH LATCH SOT23-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.779
$0.779
10
$0.5928
$5.928
25
$0.51034
$12.7585
50
$0.49229
$24.6145
100
$0.41933
$41.933
500
$0.36461
$182.305
1000
$0.319029
$319.029
5000
$0.282568
$1412.84
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Test Condition | -40°C ~ 150°C |
| Output Type | Open Drain |
| Current - Supply (Max) | 3.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 30mA |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Function | Latch |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 38V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 5mT Trip, -5mT Release |
| Base Product Number | DRV5013 |