Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5013ADEDBZR
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PROTOTYPE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Polarization | South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Test Condition | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Open Drain |
| Current - Supply (Max) | 2.7mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 30mA |
| Series | - |
| Function | Latch |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 38V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Bulk |
| Sensing Range | 5mT Trip, -5mT Release |