Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5023BIQLPGMQ1
Produttore:
Pacchetto:
TO-92-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR TO92-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.3205
$1.3205
10
$0.99275
$9.9275
25
$0.79458
$19.8645
100
$0.72827
$72.827
500
$0.612408
$306.204
1000
$0.546193
$546.193
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Test Condition | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Open Drain |
| Current - Supply (Max) | 2.7mA (Typ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Current - Output (Max) | 30mA |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Function | Unipolar Switch |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 38V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Sensing Range | 24mT Trip, 3mT Release |
| Base Product Number | DRV5023 |