Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5032AJDBZR
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MAGNETIC SWITCH OMNIPOL SOT23-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.608
$0.608
10
$0.4674
$4.674
25
$0.40318
$10.0795
50
$0.38874
$19.437
100
$0.331075
$33.1075
500
$0.287907
$143.9535
1000
$0.251921
$251.921
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Test Condition | 25°C |
| Output Type | Open Drain |
| Current - Supply (Max) | 3.5µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 5mA |
| Series | - |
| Function | Omnipolar Switch |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | ±9.5mT Trip, ±3mT Release |
| Base Product Number | DRV5032 |