Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5032AJDBZT
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MAGNETIC SWITCH OMNIPOL SOT23-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.3395
$1.3395
10
$1.007
$10.07
25
$0.80598
$20.1495
100
$0.738815
$73.8815
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Test Condition | - |
| Output Type | Open Drain |
| Current - Supply (Max) | 3.5µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 5mA |
| Series | - |
| Function | Omnipolar Switch |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Sleep Mode |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | ±9.5mT Trip, ±3mT Release |
| Base Product Number | DRV5032 |