Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5056Z3QDBZR
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RATIOMETRIC UNIPOLAR LINEAR HALL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.09
$2.09
10
$1.60835
$16.0835
25
$1.34064
$33.516
50
$1.31081
$65.5405
100
$1.19168
$119.168
500
$1.042739
$521.3695
1000
$0.923571
$923.571
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 1mA |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| Bandwidth | 20kHz |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 79mT |
| Axis | Single |
| Resolution | - |
| Base Product Number | DRV5056 |