Texas Instruments
Prodotto No:
DRV5057A4QDBZT
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HIGH ACCURACY 3.3 V OR 5 V DIGIT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.3832
$13.832
25
$1.15292
$28.823
50
$1.12727
$56.3635
100
$1.024765
$102.4765
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | PWM |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 20mA |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.63V, 4.5V ~ 5.5V |
| Bandwidth | 2kHz |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Temperature Compensated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | ±168mT |
| Axis | Single |
| Resolution | - |
| Base Product Number | DRV5057 |