Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8145SQRXZRQ1
Produttore:
Pacchetto:
16-VQFN-HR (3.5x5.5)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AUTOMOTIVE 40-V 46-A HALF BRIDGE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.873
$8.873
10
$8.0123
$80.123
25
$7.6399
$190.9975
100
$6.633565
$663.3565
250
$6.335436
$1583.859
500
$5.776437
$2888.2185
1000
$5.031096
$5031.096
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Automotive |
| Current - Output | 46A |
| Output Configuration | Half Bridge |
| Voltage - Load | 4.5V ~ 35V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN-HR (3.5x5.5) |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Technology | Bi-CMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 35V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM, SPI |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |