Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8212DRLR
Produttore:
Pacchetto:
SOT-563
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
12-V, 2-A LOW VOLTAGE H-BRIDGE M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.9595
$0.9595
10
$0.85405
$8.5405
25
$0.81054
$20.2635
100
$0.665855
$66.5855
250
$0.622402
$155.6005
500
$0.550012
$275.006
1000
$0.434226
$434.226
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Brushed DC, Camera |
| Current - Output | 4A |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Voltage - Load | 1.65V ~ 11V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Technology | NMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 11V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | DRV8212 |