Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8353RFHRGZR
Produttore:
Pacchetto:
48-VQFN (7x7)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PROTOTYPE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 2A |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Voltage - Load | 7V ~ 100V |
| Motor Type - Stepper | Multiphase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-VQFN (7x7) |
| Series | - |
| Function | Controller - Speed |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 9V ~ 75V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Bulk |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |