Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8411RTER
Produttore:
Pacchetto:
16-WQFN (3x3)
Batch:
-
Descrizione:
1.65-V TO 11-V, 4-A, DUAL H-BRID
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.014
$2.014
10
$1.8069
$18.069
25
$1.7043
$42.6075
100
$1.452075
$145.2075
250
$1.36344
$340.86
500
$1.19301
$596.505
1000
$0.988494
$988.494
2500
$0.920322
$2300.805
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 4A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 1.65V ~ 11V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-WQFN (3x3) |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Technology | NMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 11V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |