Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8426EPWPR
Produttore:
Pacchetto:
28-HTSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
35-V, 1.5-A BIPOLAR STEPPER OR D
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.6575
$3.6575
10
$3.28225
$32.8225
25
$3.10346
$77.5865
100
$2.689545
$268.9545
250
$2.551624
$637.906
500
$2.289557
$1144.7785
1000
$1.930951
$1930.951
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 1.5A |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Voltage - Load | 4.5V ~ 33V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 0V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | Phase/Enable |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | DRV8426 |