Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8803DW
Produttore:
Pacchetto:
20-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MTR DRV UNIPLR 8.2-60V 20SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.2275
$4.2275
10
$3.79525
$37.9525
25
$3.58796
$89.699
100
$3.10954
$310.954
250
$2.950054
$737.5135
500
$2.64708
$1323.54
1000
$2.232481
$2232.481
2500
$2.120856
$5302.14
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 800mA |
| Output Configuration | Low Side (4) |
| Voltage - Load | 8.2V ~ 60V |
| Motor Type - Stepper | Unipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 8.2V ~ 60V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | DRV8803 |