Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8824PWPR
Produttore:
Pacchetto:
28-HTSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MTR DRVR BIPLR 8.2-45V 28SSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.788
$4.788
10
$4.3035
$43.035
25
$4.06828
$101.707
100
$3.52564
$352.564
250
$3.344874
$836.2185
500
$3.001354
$1500.677
1000
$2.531256
$2531.256
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 1.6A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 8.2V ~ 45V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | 1 ~ 1/32 |
| Voltage - Supply | 8.2V ~ 45V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | Logic |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | DRV8824 |