Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8830DRCT
Produttore:
Pacchetto:
10-VSON (3x3)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MTRDRV BIPLR 2.75-6.8V 10VSON
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.451
$2.451
10
$2.19925
$21.9925
25
$2.0748
$51.87
100
$1.76776
$176.776
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Battery Powered |
| Current - Output | 1A |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Voltage - Load | 2.75V ~ 6.8V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 2.75V ~ 6.8V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | DRV8830 |