Texas Instruments
Prodotto No:
DRV8870DDAR
Produttore:
Pacchetto:
8-SO PowerPad
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MOTOR DRVR UNIPLR 8SO PWRPAD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.223
$2.223
10
$1.99975
$19.9975
25
$1.8867
$47.1675
100
$1.607305
$160.7305
250
$1.509246
$377.3115
500
$1.320576
$660.288
1000
$1.094191
$1094.191
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | DC Motors, General Purpose, Stepper Motors |
| Current - Output | 3.6A |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Voltage - Load | 6.5V ~ 45V |
| Motor Type - Stepper | Unipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | NMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 0V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | DRV8870 |