Texas Instruments
Prodotto No:
DS160PR421IRUAR
Produttore:
Pacchetto:
42-WQFN (3.5x9)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PROTOTYPE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | PCI Express |
| Delay Time | 80ps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 145mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 42-WQFN (3.5x9) |
| Series | - |
| Input | LVCMOS |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Capacitance - Input | 1.5 pF |
| Package / Case | 42-WFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 4 |
| Signal Conditioning | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | Differential |
| Data Rate (Max) | 16Gbps |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Bulk |