Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Prodotto No:
DS21354LN+
Produttore:
Pacchetto:
100-LQFP (14x14)
Batch:
-
Descrizione:
IC TELECOM INTERFACE 100LQFP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$56.7625
$56.7625
10
$53.3197
$533.197
25
$51.59944
$1289.986
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 75mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 100-LQFP (14x14) |
| Series | - |
| Function | Single-Chip Transceiver |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Voltage - Supply | 3.14V ~ 3.47V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Interface | E1, HDLC |
| Base Product Number | DS21354 |