Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Prodotto No:
DS32KHZN/WBGA+
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
32.768KHZ TEMP-COMPENSATED XSTL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.100" (2.54mm) |
| Frequency Stability | ±7.5ppm |
| Current - Supply (Max) | 220µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.450" L x 0.400" W (11.43mm x 10.16mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Function | - |
| Series | DS32kHz |
| Type | TCXO |
| Package / Case | 36-BGA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package | Tray |
| Base Product Number | DS32KHZ |