Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Prodotto No:
DS3923T+
Produttore:
Pacchetto:
24-TQFN (3.5x3.5)
Batch:
-
Descrizione:
IC CURRENT MIRROR 0.5DB 24TQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Current - Output | 2mA |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TQFN (3.5x3.5) |
| Series | - |
| Function | Current Mirror |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.85V ~ 3.63V |
| Base Product Number | DS3923 |