Texas Instruments
Prodotto No:
DS90C385AMTX
Produttore:
Pacchetto:
56-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC DRIVER 5/0 56TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Number of Drivers/Receivers | 5/0 |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Data Rate | 2.45Gbps |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | FPD-Link, LVDS |
| Base Product Number | DS90C385 |