Texas Instruments
Prodotto No:
DS90C402M/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
8-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC RECEIVER 0/2 8SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.2395
$3.2395
10
$2.90985
$29.0985
25
$2.75082
$68.7705
100
$2.384025
$238.4025
250
$2.26176
$565.44
500
$2.029466
$1014.733
1000
$1.711596
$1711.596
2500
$1.62602
$4065.05
5000
$1.564888
$7824.44
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Receiver |
| Data Rate | 155.5Mbps |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Base Product Number | DS90C402 |