Texas Instruments
Prodotto No:
DS90LV110TMTC/NOPB
Produttore:
Pacchetto:
28-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC CLK BUF 1:10 400MHZ 28TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.3125
$8.3125
10
$7.5088
$75.088
25
$7.15996
$178.999
100
$6.2168
$621.68
250
$5.937386
$1484.3465
500
$5.413499
$2706.7495
1000
$4.714983
$4714.983
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Series | - |
| Input | LVDS, LVPECL, PECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 400 MHz |
| Base Product Number | DS90LV110 |