Texas Instruments
Prodotto No:
DSD1792ADBR
Produttore:
Pacchetto:
28-SSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 28SSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$24.51
$24.51
10
$22.60335
$226.0335
25
$21.5878
$539.695
100
$19.3021
$1930.21
250
$18.413204
$4603.301
500
$17.524289
$8762.1445
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Data Interface | DSD, PCM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Series | - |
| Type | DAC, Audio |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Number of Channels | 3 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V, 5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Sampling Rate (Per Second) | 200k |
| Base Product Number | DSD1792 |