TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
DVI-26B117D11F-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MULTI-PAIR 16COND 22/26AWG FEET
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$46.265
$46.265
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Usage | Audio-Video, Datacom |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0450" (1.143mm) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG, 26 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Conductor Insulation | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Black |
| Features | Drain Wire |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.514" (13.06mm) |
| Spool Size | 500.0' (152.4m) |
| Base Product Number | DVI-26B117 |
| Number of Conductors | 16 (8 Pair Twisted) |