TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
DWHF-6/2-0-STK
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DUAL WALL TUBING, FLAME RETARDAN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.83
$10.83
5
$10.3417
$51.7085
10
$7.8793
$78.793
20
$7.38625
$147.725
50
$6.89396
$344.698
100
$6.5493
$654.93
250
$6.401594
$1600.3985
500
$6.253869
$3126.9345
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Inner Diameter - Recovered | 0.079" (2.01mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated, Halogen Free |
| Product Status | Active |
| Series | DWHF |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Semi-Flexible |
| Length | - |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.236" (5.99mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bag |