E32D6R3HPN225MEM9M
Chemi-Con
Prodotto No:
E32D6R3HPN225MEM9M
Descrizione:
CAP ALUM 2.2F 20% 6.3V SCREW
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 8.625" (219.08mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 1.250" (31.75mm)
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.000" Dia (76.20mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 2.2 F