E36D750LPN143UEA5U
Chemi-Con
Prodotto No:
E36D750LPN143UEA5U
Descrizione:
CAP ALUM 14000UF 75V SCREW
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 4.134" (105.00mm)
Tolerance -10%, +75%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.000" Dia (76.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 14 mF