TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
EC0178-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM BLACK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.095
$0.095
10
$0.05415
$0.5415
25
$0.04522
$1.1305
50
$0.04161
$2.0805
100
$0.04028
$4.028
250
$0.034694
$8.6735
500
$0.033307
$16.6535
1000
$0.029136
$29.136
2500
$0.026362
$65.905
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -45°C ~ 70°C |
| Series | Z |
| Type | Wire Marker, Push On |
| Legend | 0 |
| Size | 0.18" L (4.5mm) |
| Color | Black |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Cable Diameter | 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | EC0178 |