Cincon Electronics Co. LTD
Prodotto No:
EC8AW-48S12
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DC DC CONVERTER 12V 15W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$29.45
$29.45
5
$29.1555
$145.7775
10
$28.86385
$288.6385
25
$28.28682
$707.1705
50
$27.43809
$1371.9045
100
$26.066195
$2606.6195
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 1.25A |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Package / Case | 24-DIP Module, 9 Leads |
| Efficiency | 90% |
| Mfr | Cincon Electronics Co. LTD |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | - |
| Series | EC8AW (15W) |
| Power (Watts) | 15 W |
| Type | Isolated Module |
| Standard Number | 60950-1 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | EC8AW |