EGPA250ELL332MK40S
Chemi-Con
Prodotto No:
EGPA250ELL332MK40S
Descrizione:
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
In magazzino : 487
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 1.634" (41.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Ripple Current @ Low Frequency 2.505 A @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100kHz
Ratings AEC-Q200
Series GPA
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 3.34 A @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 3300 µF