CIT Relay and Switch
Prodotto No:
EH12NMB3ZX
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH PB SPST-NO 2A 48V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.256
$4.256
10
$3.79335
$37.9335
25
$3.59214
$89.8035
50
$3.4637
$173.185
100
$3.29878
$329.878
250
$3.152138
$788.0345
450
$2.877256
$1294.7652
950
$2.748968
$2611.5196
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | EH |
| Voltage Rating - DC | 48 V |
| Type | Anti-Vandal |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | CIT Relay and Switch |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Red |
| Base Product Number | EH12NMB3 |