EKMM401VNN471MR45T
Chemi-Con
Prodotto No:
EKMM401VNN471MR45T
Descrizione:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 1.850" (47.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 400 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 470 µF