EKMM401VSN681MA50T
Chemi-Con
Prodotto No:
EKMM401VSN681MA50T
Descrizione:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 2.047" (52.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 400 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 680 µF