Chemi-Con
Prodotto No:
EKXJ161ELL681MM50S
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 680UF 20% 160V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.3795
$4.3795
10
$3.53115
$35.3115
50
$3.03715
$151.8575
100
$2.75462
$275.462
500
$2.048314
$1024.157
1000
$1.907049
$1907.049
2500
$1.836416
$4591.04
5000
$1.801105
$9005.525
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 2.028" (51.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 160 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.145 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | KXJ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.82625 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |