EKXJ401ELL680KK40S
Chemi-Con
Prodotto No:
EKXJ401ELL680KK40S
Descrizione:
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 400 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 68 µF